У Новокаховській ОТГ за добу від COVID-19 одужали 8 людей

Станом на 23 травня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 31 хворий на СОVІD-19 та 26 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 8 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 174 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 8 – у мешканців Новокаховської громади.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ стан хворих задовільний, п’ять з них перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом, а до інфекційного відділення переведено трьох хворих на пневмонію, у яких тест показав інфікування на COVID-19. Стан хворих середньої важкості.

За добу вісім хворих на COVID-19 побороли недугу і виписалися з лікарні.

Також вчора до терапевтичного відділення поступили сім нових хворих на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 993 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 26 травня на обліку перебуває 24 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 958 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!