У Новокаховській ЦМЛ за тиждень кількість хворих на СОVІD-19 збільшилась вдвічі

На минулому тижні до Новокаховської Центральної міської лікарні госпіталізовано 48 хворих на коронавірус, що на 26 більше ніж на позаминулому тижні.

З числа госпіталізованих – 10 новокаховчан та 38 мешканців суміжних територіальних громад. На позаминулому тижні було відповідно 4 та 18. Про це редакції Online НК  повідомили в управлінні із надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення територіальної громади.

За тиждень у лікарні померло 2 хворих на  СОVІD-19 (на минулому тижні 3), з яких  новокаховчан немає (був один).

Кількість хворих, що станом на ранок 20 вересня знаходяться на лікуванні у Новокаховській ЦМЛ, становить 66 осіб, що на 24 більше ніж позаминулого тижня (було 42).

Виписалось після завершення лікування 19 пацієнтів, що більш ніж у тричі в порівнянні з позаминулим тижнем (було 6).

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1138 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 20 вересня на обліку перебуває 22 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку 1094 що відносились до категорії безсимптомних хворих.

За минулий тиждень кількість виявлених хворих збільшилась до 37 осіб (на позаминулому було 16).

Ми звертаємо увагу, що показники захворюваності взагалі на Україні і на Херсонщині збільшуються і область наблизилась до виходу з зеленої зони адаптивного карантину. Тому ще більш нагальною стає проблема пришвидчення вакцінування населення громади, особливо з груп ризику.

Нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, соціальне дистанціювання при знаходженні у громадських місцях  – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!