Новокаховський міськвиконком розглянув показники бюджету на 2021 рік та виніс їх на розгляд депутатів

Сьогодні, 8 грудня, відбулось позачергове засідання Новокаховського міського виконавчого комітету. Про це Online НК повідомив керуючий справами виконкому Віталій Кубатко.

Члени виконкому розглянули 5 питань порядку денного, які у вигляді проектів рішень плануються виноситись на розгляд сесії Новокаховської міської ради Херсонщини, що запланована на 10 грудня.

Серед питань, які розглянули члени виконкому були такі:

  • Про внесення змін до бюджету Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
  • Про показники проекту бюджету Новокаховської міської територіальної громади на 2021  рік.
  • Про затвердження нової редакції положення про комісію з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Новокаховської  міської ради та її нового складу.
  • Про встановлення статусу малолітній дитині.
  • Про новий склад комісії по наданню громадянам одноразової матеріальної допомоги.

При розгляді питань порядку денного особливу увагу члени виконкому приділили саме фінансовим питанням: змінам до бюджету на 2020 рік та показники проекту бюджету громади на 2021 рік.

Володимир Коваленко пояснив необхідність внесення змін до бюджету поточного року внесенням коректури у фінансові плани комунальних установ та підприємств, що потребують проведення перерозподілу вже виділених коштів або виділення додаткових.

А з бюджетом на 2021 рік, у зв’язку з формуванням нових адміністративних одиниць, є певні проблеми у визначенні розмірів трансфертів з державного та обласного бюджетів на низку програм, що виконуються у нашій громаді, але фінансуються повністю або частково за рахунок коштів субвенцій.

Члени виконкому затвердили рішення з питань, що розглядались та доручили винести їх на розгляд депутатів Новокаховської міської ради на найближчій сесії.