У Новокаховській ОТГ за добу на COVID-19 захворіли 12 людей

Станом на 10 квітня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 39 хворих на СОVІD-19 та 19 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 12 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 320 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 12 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворих задовільний, десять з них перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. Ще двох –  госпіталізовано до інфекційного відділення лікарні. Це: 68-річна та 75-річна мешканки Нової Каховки.

Після одужання з лікарні виписались два пацієнта, які перехворіли на COVID-19 та один, що хворів на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП ЦПМСД Заріни Зінченко, у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 745 безсимптомних хворих на СОVІD-19 та 67 контактних з хворими на самоізоляції. Станом на 10 квітня з обліку знято 670 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!