У Новокаховській ОТГ за минулу добу виявили 24 хворих на COVID-19

Станом на 7 жовтня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 98 хворих на СОVІD-19 та 47 – на пневмонію. За минулу добу зафіксували 24 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 486 нових захворювань, з них 24 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 17 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 7 хворих, з них один чоловік, що мешкає в Дніпрянах та шість жителів Нової Каховки. Стан хворих середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 5 хворих з територіальних громад Бериславського та Каховського районів.

До терапевтичного відділення госпіталізували 4 хворих на пневмонію.

Вчора в інфекційному відділенні помер 89-річний мешканець села Нова Олександрівка Бериславського району. Він хворів на пневмонію та COVID-19. А в терапевтичному відділені помер хворий на пневмонію 63-річний житель села Садок того ж району.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 15 людей, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 4 людини, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1285 (за дві доби добавилось 30 хворих)  безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 7 жовтня на обліку перебуває 54 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1180 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!