У Новокаховській ОТГ зростає кількість безсимптомних хворих на СОVІD-19

Станом на 18 серпня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 16 хворих на СОVІD-19 та 19 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 4 нові лабораторно підтверджені випадки захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 73 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 4 – у мешканців Новокаховської громади.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворих задовільний, три з них перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. Ще одного хворих на пневмонію 36-річного новокаховчанина переведено з терапевтичного відділення до інфекційного. У нього тест виявив захворювання на коронавірус.

За минулу добу до терапевтичного відділення госпіталізовано 6 нових хворих на пневмонію.

Троє хворих на COVID-19 побороли недугу та виписались з лікарні.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1060 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 18 серпня на обліку перебуває 20 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1045 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!