Новокаховський суд ухвалив узяти під варту підозрюваного в нападі зі зброєю на підлітка

Новокаховський міський суд Херсонської області розглянув клопотання слідчого Новокаховського відділу поліції про обрання запобіжного заходу – тримання під вартою – щодо підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого частиною четвертою статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).

35-річний чоловік підозрюється в тому, що вдень 25 жовтня 2020 року біля магазину в місті Таврійську ігноруючи існуючі в суспільстві загальновизнані правила поведінки і моральності, із хуліганських спонукань, грубо порушуючи громадський порядок, виражаючи явну неповагу до суспільства, діючи умисно, з особливою зухвалістю, безпричинно, із застосуванням предмета, заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень, а саме травматичного пістолета, здійснив постріл у 16-річного підлітка, завдавши йому вогнепального поранення у руку.

Суд, дослідивши матеріали клопотання та заслухавши пояснення підозрюваного і свідків, думку прокурора та захисника, з огляду на тяжкість скоєного правопорушення встановив достатність підстав уважати, що більш м’який запобіжний захід не може бути застосований.

Відповідно до ухвали  слідчого судді Новокаховського міського суду Херсонської області С. В. Пилипенко щодо підозрюваного був обраний запобіжний захід у виді тримання під вартою строком два місяці, без застави.

За матеріалами nkm.ks.court.gov.ua