Новокаховський суд ухвалив вирок у справі про резонансну ДТП

Новокаховський міський суд Херсонської області ухвалив вирок у кримінальному провадженні про резонансну дорожньо-транспортну пригоду, яка сталась у травні 2019 року біля селища Плодове, внаслідок якої загинуло двої дітей.

31-річного водія обвинувачено у вчиненні злочину, передбаченого частиною третьою статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило загибель декількох осіб).

Суд, вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення учасників процесу, установив, що вина обвинуваченого у вчиненні інкримінованого йому злочину доведена та підтверджується сукупністю доказів, досліджених в ході судового розгляду.

Вироком суду чоловіка визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого частиною третьою статті 286 Кримінального кодексу України, і призначено покарання у виді позбавлення волі строком на шість років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк три роки, також суд стягнув на користь держави процесуальні витрати на проведення експертиз.

Вирок Новокаховського міського суду Херсонської області може бути оскаржено до Херсонського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Джерело: nkm.ks.court.gov.ua