Новокаховський суд відправив серійного дачного злодія-рецидивіста у чергову відсидку

Новокаховський міський суд виніс вирок відносно чоловіка, який обкрадав місцеві дачі.

Як встановило слідство, з початку грудня 2018 року по кінець січня 2019 року зловмисник скоїв як мінімум 13 крадіжок на територіях новокаховських садових товариств “Дружба” і “Труд”, повідомляють “Херсонські факти“.

Злодій діяв за єдиним планом: користуючись відсутністю власників дач, він перелазив через паркани, розбивав вікна в приміщеннях або зламував замки, після чого виносив цінні для дачників речі (садовий інвентар, інструменти і т.п.), металобрухт та інше. Украдене він вивозив на таксі, продавав, а гроші витрачав на власні потреби. Своїми діями він завдав власникам майна шкоди на суму понад 30 тис. грн. Також поліцейським стало відомо, що в лютому 2019 року зловмисник проник у двір однієї з дач, але нічого красти чомусь не став.

Суд визнав його винним у скоєнні крадіжок з проникненням в приміщення (ч.3 ст. 185 КК України) та незаконному проникненні в житло (ч.1 ст. 162 КК України). Зловмисник отримав покарання у вигляді 4 років в’язниці, але на свободу вийде раніше: термін відбування покарання йому порахували з моменту затримання в лютому 2019 року.

Відзначимо, раніше він вже притягувався до відповідальності за грабежі і крадіжки. У 2015 році чоловік отримав три з половиною роки в’язниці за серію крадіжок на території села Кринки Олешківского району: тоді він так само обкрадав дачі. Таким чином, між “відсидками” пройшло трохи більше півроку…