Депутати Новокаховської міської ради влаштували свято для малечі

Вчора, 21 вересня, депутати Новокаховської міської ради Херсонщини влаштували справжнє свято для дітлахів, які мешкають у багатоповерхівці на вул. Перемоги, 13. На дитячому майданчику біля будинку зібралась малеча з усього кварталу.

А розпочалось все з чергової зустрічі депутата міської ради Наталії Марченко зі своїми виборцями, які звернулись до своєї обраниці з проханням встановлення сучасного дитячого майданчика у своєму дворі, повідомляє Online Нова Каховка.

Депутата міської ради у вирішенні цього прохання підтримали міський голова Володимир Коваленко та колеги депутати. І вже 21 вересня у цьому дворі відбулось святкове відкриття сучасного майданчика, яке пройшло з дитячими конкурсами, розвагами та солодощами, які щедро надала Новокаховська фабрика “Країна солодощів” (керівник Сергій Леліков).

На святкове спілкування з жителями будинків двору прийшли: секретар міської ради Олександр Лук’яненко, депутати міської ради Павло Розломій, Олена Михайлова, Юрій Власов, Сергій Хоменко, Олександр Афанасьєв та начальник організаційного відділу міської ради Роман Пашкевич, які домовились разом з жителями і надалі працювати так, щоб очі дітей нашої громади сяяли від щастя!

А свято видалося насправді казковим. Діти із задоволенням брали участь у веселих конкурсах, естафетах та іграх, що проводила прекрасна ведуча Наталка. Малеча була в захваті від гойдалок та каруселі.

А скільки щирої радощі визвало катання з гірки! Яскравим завершенням розважальної програми стала дитяча дискотека. Самі активні дітлахи отримали багато подарунків. Велика подяка Новокаховському Палацу культури за допомогу в організації свята.

Кожна мрія здійсненна, якщо дуже прагнути її втілити і все робити для цього. Країну змінюють люди!