Новокаховському ліцеїсту за булінг щодо майстра присудили громадські роботи

Учень професійного електротехнічного ліцею Нової Каховки, що на Херсонщині, проведе 40 годин на громадських роботах. Про це стало відомо з постанови міського суду, що відбувся нещодавно.

Причиною, через яку юний ліцеїст постав перед судом, стала його асоціальна поведінка, повідомляє Online НК з посиланням на kherson-news.net.

У вересні поточного року хлопець скоїв адміністративне правопорушення. Перебуваючи в стані сильного алкогольного сп’яніння, він порушив громадський порядок. Ліцеїст стукав по дверях в гуртожитку, поводився дуже агресивно, не реагуючи на зауваження. Крім того, в навчальному закладі він влаштував цькування одного з майстрів виробничого навчання. На заняттях ліцеїст поводився зухвало, не виконував правила поведінки учнів, не реагував на зауваження, чим принижував гідність майстра в очах інших ліцеїстів, своїми діями завдав шкоди психічному здоров’ю співробітнику ліцея.

Крім виконання громадських робіт протягом 40-ка годин, хлопцю необхідно буде оплатити судовий збір в розмірі 454 гривень.