За минулий тиждень до Новокаховської лікарні госпіталізували 5 хворих на СОVІD-19

За минулий тиждень до Новокаховської ЦМЛ були госпіталізовані 5 хворих на коронавірус новокаховчан та мешканців суміжних територіальних громад, повідомляє Online НК.

За інформацією Херсонської обласної державної адміністрації за минулий тиждень у Новокаховській територіальній громаді діагностовано 4 хворих на коронавірус.

Кількість хворих, що станом на ранок 19 липня знаходяться на лікуванні у інфікційному відділенні – 6, що на рівні позаминулого тижня (було 7).

Виписалось після завершення лікування 5 пацієнтів, що менше на 1 особу ніж позаминулого тижня (було 6).

За тиждень від СОVІD-19 у лікарні від коронавірусу помер один хворий з Горностаївської громади.

Наразі у терапевтичному відділенні перебуває 11 хворих на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1018 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 19 липня всі 1018 безсимптомних хворих зняті з обліку.

Ми нагадуємо, що не дивлячись на низькі показники захворюваності, вакцінування, дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях  – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!