Новокаховський ансамбль «Любисток» переміг на 25-му Всеукраїнському фестивалю-конкурсі мистецтв

Минулими вихідними у Києві вихованці Новокаховського хореографічного колективу народного танцю «Любисток» БДТ виборов першу премію на ювілейному 25-му Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Талановитий Я».

Про це редакції Online НК повідомили у будинку дитячої творчості відділу освіти територіальної громади.

Плідна праця завжди приносить чудові плоди. За бездоганне виконання білоруського народного танцю «Скакуха» колектив під керівництвом Світлани Лiпки отримав звання Лауреата першої премії.

Це було надзвичайно хвилююче, адже юні новокаховчани відкривали фестиваль-конкурс. Незважаючи ні на що, здобули 1 місце!

Кожен з переможців отримав чудові подарунки, диплом та медаль, а скарбниця колективу поповнилася ще одним кубком. Також діти мали змогу помилуватися головною ялинкою країни, відчути святковий новорічний настрій великого міста, від якого вони були в захваті.

За це хочеться подякувати батькам, які стали спонсорами поїздки та супроводжували дітей. Та, в першу чергу, керівнику колективу Світлані Ліпцi за невтомну працю в підготовці переможців багатьох конкурсів. Бажаємо творчої наснаги, натхнення та міцного здоров’я! З перемогою, «Любисток»!