Новокаховський краєзнавець Богдан Кравчук просить земляків допомогти у вивченні палаців Херсонщини

До редакції Online Нова Каховка звернувся Богдан Кравчук, новокаховський краєзнавець, який досліджує історію колишніх родинних палаців Херсонщини, з проханням розмістити його лист до читачів щодо надання допомоги у висвітленні білих плям минулого нашої області.

Пропонуємо Вашій увазі це звернення:

«Друзі, підбиваючи проміжні підсумки проекту “Палаци в степах Херсонщини”, хочемо нагадати вам, що в рамках його реалізації, ми разом із вами дослідили історію, архітектурні особливості та біографії господарів восьми палаців. Це була чарівна та унікальна подорож в минуле нашого неймовірного, цікавого і такого рідного краю – Херсонщини.

  • палац Князя П.М.Трубецького в смт Козацьке,
  • палац О.І.Фальц-Фейна в с.Новочорномор’я,
  • палац Ф.С.Комстадіуса в с.Садове,
  • палац О.Е.Фальц-Фейна в с.Гаврилівка,
  • палац Г.І.Фальц-Фейна в с.Преображенка,
  • палац С.Б.Скадовського в с.Балтазарівка,
  • палац Д.М.Куликовського в с.Бехтери,
  • палац М.Ф.Агаркова в с.Республіканець.

Про кожен із них у нас тепер є вся необхідна інформація та фотографії. І це ще не все. Є інформація без фотографій або навпаки є фотографії без інформації про ще як мінімум п’ять Палаців на території Херсонщини, які ми будемо в подальшому досліджувати. Але завершуючи цей перший етап проекту хочеться окремо подякувати багатьом із вас за допомогу в пошуку інформації та фотографій палаців, про які ми вже розповіли, без Вас зробити це було б дуже складно: Наталия Зарудная, Jana Malyga, Наталия Дробот Стасюк, Игорь Владимирович Бжезицкий, Тетяна Герасимчук, Nataliia Verkhoven, Oksana Basenko, Ірина Брик, Андрій Селецький, Natalia Kutnyakova, Вікторія Миколаївна Копцевич, Людмила Ташкевич, Svet Lana та багато інших. Дякуємо за співпрацю та допомогу та бажаємо всього найкращого!

P.S.: Шановні наші читачі, якщо в когось із вас є хоча б якась інформація про Палаци Херсонщини, будемо вдячні за будь-який матеріал: фотографії, тексти, біографічні дані і т.д. Це допоможе нам зробити проект повністю дослідженим та довершеним.

А поки що пропонуємо насолодитися фотографіями палаців у степах Херсонщини, які оформлені у вигляді колажу. Всю необхідну інформацію про Палаци Херсонщини читайте на нашій сторінці Нова Каховка Туристична та на сайті Online Нова Каховка.»