Новокаховська «Енергія» на виїзді програла «Вікторії»

Сьогодні, 13 листопада, новокаховська «Енергія» в рамках 18 туру Чемпіонату України з футболу у групі «Б» другої ліги на виїзді в смт Миколаївка Сумської області програла місцевій «Вікторії» з рахунком 1:3, повідомляє Online НК.

Новокаховчани першими на 22 хвилині гри відкрили рахунок. Але вже через хвилину господарі відновили рівновагу у грі. На 42 хвилині за фол останньої надії рефері вилучив з поля капітана енергетиків Володимира Біжка.

У другому таймі господарі поля зуміли реалізувати свою чисельну перевагу, забивши у ворота гостей два голи.

Таким чином «Енергія» знову програла.

Херсонський «Кристал» після безвиграшної серії з 12 матчів на виїзді здолав свого сусіда по турнірній таблиці ФК «Суми» 2:0.

Матч між ФК «Таврія»  та МФК «Миколаїв» було перенесено на більш піздній час у зв’язку з спалахом COVID-19 у лавах миколаївського клубу.

Тож після  18 туру «Енергія» залишилась на 13 місці. «Кристал» підтягнувся до новокаховчан і посів 14 місце. «Таврія» з 6 місця опустилась на 7 місце, пропустивши поперед себе ФК «Тростянець».

Наступну гру новокаховська «Енергія» проведе на домашньому стадіоні з ФК «Суми», який замикає турнірну таблицю групи.