Новообраний мер Херсона обіцяє розпочати «чистку рядів» та просить містян запастися терпінням

Процедура вступу на посаду Херсонського міського голови потребує певного часу. Тому Ігор Колихаєв звернувся до херсонців та закликав їх до терпіння та співпраці. Про це йдеться на його сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Зараз вирішуються організаційні питання, які забирають багато часу. Але буду намагатися виходити на зв’язок. Посаду я ще не зайняв, присягу не прийняв, однак лавину критики за розруху в місті вже почав отримувати. Це нормально, я розумію: всі втомилися і хочуть результатів тут і зараз.

Ви багато питаєте мене в коментарях, чи знадобиться ваша участь і чим можете допомогти. Відповідаю: я вже прошу вас про це. Мені дуже потрібно, щоб ви запаслися терпінням. Точніше – його залишками, тому що розумію, наскільки ви втомилися чекати змін.

На даному етапі я повинен розставити всіх по місцях, сформувати роботу міськради, залагодити існуючі конфлікти, що дісталися «у спадок», врегулювати відносини з Києвом, наповнити структуру… і т.д. Мені потрібно, щоб ви зрозуміли і спробували донести до тих, хто не читає мене тут: моментальних змін ви поки не побачите. Дайте мені, будь ласка, час. Я буду вас тримати в курсі того, що відбувається.

Ми з вами отримали в руки не тільки занедбане місто і розкрадений бюджет, але і розбите суспільство: політика, безлад, загальний хаос, пандемія і її наслідки, мовне питання … – все це, м’яко кажучи, не сприяє тому, щоб ми відчували себе щасливими на власній землі. Не хочу, щоб так було. Але без вашої допомоги не вийде зламати цю прогнилу систему.

Змінюватися – найскладніша робота. Але працювати, коли тобі заважають, ще складніше.
Прошу у вас півроку в форматі «без критики». Чи зможете? За цей час я планую показати вам перші результати своєї діяльності. Погодьтеся, ви чекали і довше», – наголосив Ігор Колихаєв.

 

Політик також зазначив, що перша сесія нового скликання міської ради, де він прийме присягу міського голови Херсона, відбудеться 27 листопада.

«Попереду не найпростіший процес «чистки» рядів, фінансовий аудит всього міського господарства (як я і обіцяв) і оприлюднення його результатів городянам. Ви всі повинні знати, що насправді відбувається в нашому спільному домі і подивитися на ситуацію об’єктивно.

Ми з командою готові до найскладніших викликів, тому що вже на даному етапі розуміємо, що беремо «у спадок» велосипед без коліс. І знову я закликаю вас не панікувати, а дозволити нам реалізувати те, заради чого ми прийшли – відновити Херсон і зробити його комфортним для всіх категорій городян. З коментарів і окремих постів я вже зрозумів, що, попросивши залишити тимчасово свою критику при собі, я у деяких буквально відібрав хліб і сенс життя).

Заради Бога, критикуйте. Але, як на мене, це мало чим допоможе людям і місту.

Бачу переживання деяких городян з приводу святкування Нового року. Не хвилюйтеся, серед важкої рутинної роботи обов’язково знайдеться місце для свята. Херсонці досить натерпілися, тепер у нас все поступово почне налагоджуватися. Але у мене до вас як і раніше одне прохання: давайте все починати повертатися обличчям до нашого міста і бачити в ньому не тільки приводи для розчарувань. Давайте його, нарешті, полюбимо. Тому що коли любиш, то дбаєш», – вважає пан Колихаєв.