Новорічні дива відбулися у Маслівській школі Новокаховської громади

У Маслівській школі, що в Дніпрянському старостинському окрузі Новокаховської громади Херсонщини, завдяки спонсорам всі учні отримали новорічні подарунки.

Про це редакції Online НК повідомила директор школи Оксана Ковш.

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється Новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно…

Саме так він пройшов і в Маслівській школі. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками та, звичайно, веселим хороводом навколо красуні-ялинки.

23 та 24 грудня 2020 року педагог-організатор Наталя Зайченко  організувала та провела новорічні ранки. Діти разом з педагогами підготували програми з новорічними сюжетами, казковими героями, конкурсами, піснями та хороводами, іграми та танцями. По завершенню свята Дід Мороз та Снігуронька подарували солодкі подарунки для всіх учнів школи.

Щирі слова подяки директору базового господарства ТОВ «Тачанка» Олегу Цупу  за наповнення новорічної торби Діда Мороза! Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям.

Нехай у новому році збудеться все задумане, а 2021 стане таким, яким ми хочемо його бачити. В новому році побажаємо один одному любові та віри в себе і процвітання нашої держави. Бажаємо всім, аби новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.