Нову Каховку відвідали представники Естонського Центру Східного Партнерства

Вчора, 6 липня, до Нової Каховки завітали представники Естонського Центру Східного Партнерства. 

Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Тііна Ілсен, програмний директор проекту та Андо Ківіберг, провідний експерт Естонського Центру Східного Партнерства, приїхали в Новокаховську громаду з пропозицією співробітництва між країнами на рівні місцевого самоврядування.

Новокаховська громада стала однією з 20 громад на всій території України, та 5-та серед громад Херсонщини, які було визначено як найперспективніші та запропоновано співпрвцю з Естонським Центром Східного Партнерства.

Тііна Ілсен: ” Ми пропонуємо вам унікальну можливість скористатися нашими доробками і досвідом в будь-якій сфері надання послуг: комунальні, медичні, освіта, або розвиток туризму – Новокаховська громада сама обирає цікавий для себе напрямок. А ми, в свою чергу, робимо аналіз ситуації у вашому місті, показуємо, як подібні задачі вирішувались в естонських містах та допомогаємо розробити план реформ конкретно для Нової Каховки.

Керуючий справами виконавчого комітету Віталій Кубатко, заступник міського голови Володимир Арнаут та директор КП “Агенція регіонального розвитку” В’ячеслав Костенюк радо зустріли гостей та провели ознайомлювальну презентацію міста тисячі джерел. Гості були вражені красою, історією та безліччю родзинок Нової Каховки.

Також естонці відмітили потужний потенціал міста та великі можливості для співпраці на рівні муніципалітетів.
Після зустрічі в стінах Новокаховського виконкому, естонська делегація відправиласяь на екскурсію та вечерю до Шото Трубецького, туристичної перлини Новокаховської громади.

“Зустріч в Новій Каховці була дуже теплою, і, сподіваємося, першою серед багатьох наступних” – зауважила Тііна Ілсен.