Новий міжнародний рейс об’єднає Херсон та Тбілісі

Нова українська авіакомпанія Bees Airline розширює власну географію польотів і додає до списку міжнародних рейсів ще один напрямок в Грузію. Цього разу нові рейси об’єднають Херсон та Тбілісі, авіаквитки вже в продажу. 

Прямі рейси з Херсону в Тбілісі почнуть виконувати з 11 червня 2021 року три рази на тиждень за розкладом: вівторок, п’ятниця та неділя, повідомляє Lowcost.ua.

Напрямок Виліт Приліт Дні польотів Початок польотів
Херсон – Тбілісі 18:25 21:40 вівторок, п’ятниця з 11 червня 2021 року
Тбілісі – Херсон 15:55 17:25 вівторок, п’ятниця з 11 червня 2021 року

Квитки вже можна придбати за ціною від $72 (2034 грн) у два боки!

У найдешевшому тарифі Economy Light в ціну квитка включено перевезення ручної поклажі до 7 кг і розмірами не більше 55x40x23см.

З 1 березня громадянам України дозволили в’їзд в Грузію за умови наявності документу, що засвідчує негативний результат ПЛР-тесту (зробленого не пізніше, як за 72 години до перетину кордону). Також додатково на третій день перебування в Грузії необхідно пройти повторне ПЛР тестування за власні кошти.

Перед перетином державного кордону Грузії необхідно заповнити спеціальну анкету, вказавши історію поїздок за останні 14 днів, контактні дані (адреса, номер телефону, адреса електронної пошти тощо).