НПП «Нижньодніпровський» та Херсонський НТУ підписали угоду про співпрацю (відео)

Гармонійний розвиток та успішна робота будь-якої установи або організації часто залежить від партнерських взаємозв’язків. Саме тому вчора, 8 жовтня  директор НПП «Нижньодніпровський» Олексій Чачібая та ректор Херсонського Національного технічного університету Юрій Бардачов підписали угоду про співпрацю.

Таке партнерство відкриває нові можливості для наукових дослідженнь, туристичного направлення парку, а також сприяє розвитку екологічної освіти молоді, повідомляє Online НК.

Ця подія відбулась в присутності Тамари Алексеєнко (головний консультант сектору досліджень Таврійського регіону та Криму Національного інституту стратегічних досліджень), Галини Савіної (проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків ХНТУ), студентів і викладачів університету.

На зустрічі були обговорені перспективи розвитку природоохоронних зон Національного парку та основні проблеми Нижнього Дніпра – гідрологія, нерест червонокнижних видів риб, браконьєрство та ін.

«Ми повинні розуміти, що без повітря та води людство не зможе жити, тому наша задача відновити та зберегти природні ресурси та передати майбутнім поколінням» – Олексій Чачібая.

Після підписання угоди, начальник відділу рекреації НПП «Нижньодніпровський» Шкарупа Сергій Олексійович провів для студентів університету презентацію парку та невелику віртуальну екскурсію заповідними і мальовничими місцями, які знаходяться на території. Також представив декілька туристичних маршрутів, що діють на території парку і запросив всіх бажаючих обов’язково приїхати та побачити все власними очима.