Низький рівень вакцинації та нехтування карантинними обмеженнями населенням – головні причини погіршення ситуації із захворюваністю на COVID-19

Станом на 28 жовтня у КНП “Центральна міська лікарня м.Нова Каховка” зафіксовано 139 випадків госпіталізації, внаслідок тяжкого перебігу хвороби на COVID-19 з різних населених пунктів Каховського району.

Про це редакції Online НК повідомили в управлінні з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення територіальної громади.

Згідно з показниками захворюваності на COVID-19, Херсонську область віднесено до «червоної» зони епідемічної небезпеки.

З огляду на складну епідеміологічну ситуацію з COVID-19 комісією ТЕБ та НС прийнято рішення посилити роботу COVID-патрулів, за тиждень проведено 36 рейдів з приводу дотримання умов карантину, перевірено 75 сертифікатів, органами місцевого самоврядування складено 41 акт за порушення умов карантину.

Серед основних причин такої ситуації – низький рівень вакцинації та нехтування карантинними обмеженнями населенням. Нагадуємо, в Україні щепитися можуть усі охочі українці старші 12 років. Усі вакцини проти COVID-19, які використовуються в Україні, схвалено ВООЗ для екстреного застосування.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 можна через свого сімейного лікаря, або ж зателефонувати безпосередньо до регістратури медичного закладу, де діє пункт щеплення.

Контакти та адреси центрів можна знайти на https://list.covid19.gov.ua/

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на COVID-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотримання маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Зараз ситуація залежить від кожного жителя Новокаховської територіальної громади! Потрібно вакцинуватися від COVID-19 та неухильно дотримуватися протиепідеміологічних заходів.

Бережіть себе та рідних!