Обласна рада запровадила стипендії для учасників Токійської олімпіади від Херсонщини

Під час зустрічі голови Херсонської обласної ради Олександра Самойленка із спортсменами-олімпійцями було заявлено про максимальну підтримку херсонських спортсменів, які представлятимуть область на Олімпіаді в Токіо.

Саме тому вчора, 18 червня, депутати обласної ради підтримали проєкт змін до програми щодо запровадження обласних стипендій на 2020 – 2023 роки, у частині матеріального стимулювання спортсменів, зокрема виплати одноразових стипендій для спортсменів олімпійських видів спорту та їх тренерів. Про це повідомляє Online Нова Каховка з посиланням на офіційний сайт обласної ради.

Як відомо, Україну на Олімпійських Іграх у Токіо цього року будуть представляти 5 спортсменів з Херсонщини. Також херсонці мають 2 ліцензіати параолімпійських ігор.

 

Олександр Самойленко вручив відзнаки обласної ради

Олександр Самойленко зазначив, що Херсонщина має багато професійних спортсменів та можливостей для розвитку спорту, але на жаль, вони не використовуються. Сьогодні вкрай важливо почати будувати спортивну Херсонщину. Тому обласна рада максимально сприятиме спортсменам області, аби вони залишалися на Херсонщині та досягали високих результатів.

Нагадаємо, що серед п’яти херсонських спортсменів-олімпійців троє новокаховчан:

У метанні молота виступить херсонська спортсменка Ірина Новожилова. Вона виконала норматив та здобула ліцензію, метнувши молот на 72,61 м. Для Ірини це четверта Олімпіада в її спортивній кар’єрі.

Багаторазова чемпіонка та призерка України, всеукраїнських та міжнародних змагань Анастасія Павлова виступить у стрільбі з лука.

У 2016 році вона вже брала участь в Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. Ліцензію на Олімпіаду-2021 в Токіо здобула на чемпіонаті світу в 2018 році, посівши 5 місце.

Багаторазовий чемпіон і призер чемпіонатів України, майстер спорту України з легкої атлетики (метання молоту) Гліб Піскунов.

6 лютого 2021 року здобув перше місце на відкритому чемпіонаті Молдови з метань та виконав олімпійський норматив та норматив майстра спорту України міжнародного класу.

Віримо, що наші «олімпійські надії» виправдають всі сподівання і на подіумах в Японії лунатиме гімн України. Тримаємо кулаки за наших спортсменів та бажаємо спортивної удачі!