Новокаховчани на обласному фестивалі бібліотечних волонтерських бригад

1 червня в актовій залі Херсонської музичної школи №1 відбулися показові виступи та церемонія нагородження лауреатів обласного фестивалю бібліотечних волонтерських бригад «KsVolonterFest-2018» — підсумкового заходу першого року реалізації п’ятирічної обласної бібліотечної акції на підтримку дитячого читання «Мрій! Читай! Досягай!»

Оскільки сама акція спрямована на стимулювання дитячого читання з використанням волонтерства, то виступ читачів  міської бібліотеки для дітей яскраво і лаконічно показав, що читання є захоплюючим заняттям та складовою життєвого успіху.

Дітям надзвичайно сподобалось брати участь в пізнавально-розважальному євроквесті «Ми – українці! Ми – європейці». Крім того, вони мали змогу  ознайомитись з бібліотечним фондом Обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

У Шевченківському парку,  дітей-учасників Фестивалю очікував приємний сюрприз: тут працівники бібліотеки підготували для них цілу низку цікавих розваг «у читальні під відкритим небом».

Тим часом бібліотечні працівники мали нагоду взяти участь у професійному модулі «Про Читання дітям», за програмою якого обмінялись досвідом участі своїх бібліотек у акції «Мрій! Читай! Досягай!», а також на конкурсних засадах презентували власні креативні інноваційні ідеї для участі у Міжрегіональному ярмарку «БібліоКре@тив-2018».

Команда бібліотечних волонтерів «МИ» та заступник директора по роботі з дітьми Карпенко В.І. повернулися з яскравими враженнями і з Дипломом лауреатів фестивалю та сертифікатом на книжкові подарунки від організаторів акції.

Людмила Петрова, директор ЦБС