Обмеження зарплат топ-чиновників не буде: президентська партія не підтримала законопроєкт нардепів “ЄС”

Фракція “Європейська Солідарність” подала законопроєкт про обмеження зарплат для чиновників, міністрів і силового блоку. Про це з трибуни парламенту заявила співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко. Про це повідомив сайт Prm.ua.

“Це ненормально, коли вчитель отримує 5 тисяч гривень, військовий на передовій – 15 тисяч гривень, а міністри собі виписують по 200 тисяч гривень. А деякі члени наглядових рад – по 500 тисяч гривень. Тому, наша фракція подає законопроєкт, який вимагає поставити обмеження у нарахуванні цих зарплат”, – зазначила депутат.

Геращенко також звернулась до уряду з вимогою надати точну інформацію про рівень премій, які були виписані з грудня 2019 по січень 2020 року.

У свою чергу депутат з “Європейської Солідарності” Артур Герасимов назвав суми, які будуть отримувати міністри, генеральний прокурор та його заступники.

“Ми отримуємо сотні дзвінків від людей, які обурені інформацією про зарплати чиновників, міністрів і силового блоку. Так, зарплата генерального прокурора України становитиме понад 300 тисяч гривень в місяць. Заступники генпрокурора будуть отримувати 200-250 тисяч гривень в місяць. Міністри також будуть отримувати від 200 тисяч гривень. Всі ці люди не пропрацювали на своїх посадах і декількох місяців”, – зазначив нардеп.

Однак за обмеження розмірів посадових окладів та інших складових оплати праці топ-чиновників проголосували лише 84 народних депутати.

Результати голосування оприлюднили на сайті Верховної Ради.

Законопроєкт підтримали всі нардепи від “Європейської Солідарності”, деякі депутати фракції “Опозиційна платформа – За життя”, депутатської групи “За майбутнє” (зокрема, і нардеп від Херсонщини Ігор Колихаєв), а також кілька позафракційних. У фракції “Слуга народу”, за виключенням декількох народних обранці, в основному утримувалися або голосували “Проти”. Всі присутні депутати фракцій “Голос”, “Батьківщина” та групи “Довіра” утрималися.

Нагадаємо, у грудні топ-чиновники Міністерства культури отримали зарплати від 113 тисяч до майже пів мільйона гривень.

Поділіться цим:
Останні новини:  
    Google-реклама:  
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial