Об’єкти «Великого будівництва» Нової Каховки контролюються місцевим і обласним керівництвом

Вчора, 1 липня, заступник голови Херсонської ОДА Едуард Науменко у супроводі заступника міського голови Нової Каховки Сергія Хоменка перевірили хід спорудження об’єктів в рамках національної програми «Велике будівництво».

Про це редакції Online НК повідомила керівник відділу капітального будівництва міськвиконкому Світлана Гончаренко.

На об’єкті «Будівництво Центру Олімпійських видів спорту «Н2О» Нова Каховка» на проспекті Дніпровський,18» у відповідності до діючих будівельних норм виконано огородження об’єкта, облаштовання тимчасових будівель, підключення до мереж електро- та водопостачання.

Об’єкт забезпечений інформаційними табличками. Виконуються роботи із облаштування зовнішнього освітлення та відео спостереження. Об’єкт перебуває під охороною КП «Муніципальна охорона».

Станом на 30.06.2021року виконані наступні роботи:

  • Зрізання родючого шару грунту та розміщення його поза межами забудови;
  • Вирізування чагарників та корчування пнів;
  • Розроблення та переміщення 15 тис. м3 грунту;
  • Встановлено першу опалубку для улаштування фундаментів.

З 02.07 на об’єкт почнеться постачання арматури та арматурних каркасів, укладені договори на постачання бетону. На 9 липня заплановано бетонування фундаментів.

На об’єкті «Будівництво центру надання адміністративних послуг» продовжуються роботи з монтажу каркасів скління фасаду, внутрішні та зовнішні опоряджувальні роботи, монтаж технологічного устаткування.

Розпочато роботи з благоустрою прилеглої території та встановлення малих архітектурних форм.

Роботи на об’єктах продовжуються.