Очільник Херсонщини прокоментував своє можливе призначення в Укроборонпром

Юрій Гусєв може піти з посади голови Херсонської обладміністрації та очолити державний концерн “Укроборонпром”. Про це з посиланням на джерело в Офісі Президента України видання “Оборонно-промисловий кур’єр“.

За інформацією “ОПК”, Гусєв пройшов співбесіду з Володимиром Зеленським та отримав погодження на призначення. Однак інші учасники обговорення виступили проти кандидатури Юрія Гусєва. Остаточне рішення щодо посади директора Укроборонпрому ще не прийнято.

“На переконання співбесідника ІА «ОПК», такий вибір може свідчити по серйозний дефіцит кадрів у сфері ОПК та ігнорування главою держави необхідності відповідних професійних якостей у менеджера такого рівня. Він зазначив, що чергова зміна менеджменту держконцерну може відбутися через різні погляди на трансформацію Укроборонпрому у самого нинішнього менеджменту та керівництва Мінстратегпрому”, – повідомляє “Оборонно-промисловий кур’єр”.

Сам Юрій Гусєв інформацію не спростував, але й не підтвердив, зауваживши, що залишається в команді Президента Зеленського.

“Так, ми дійсно кілька разів обговорювали з Главою держави питання реформування ОПК і посилення усього сектору національної безпеки та оборони, в тому числі, під час військових навчань у вересні цього року в Херсонській області”, – заявив Гусєв.