Очільник Херсонщини зустрівся з безпосереднім учасником херсонського майдану

21 листопада сім років тому в Україні почалася Революція Гідності – подія, яка врятувала нашу країну від життя в умовах авторитаризму, нехтування правами людини та свавілля правоохоронних органів. Саме цього дня на Майдан Незалежності у Києві вийшли громадяни, яким не байдуже майбутнє держави і ті, хто бажали для України європейського майбутнього. Акції, які спершу були малочисельними, досить швидко переросли у наймасовіші в історії української незалежності.

Практично миттєво на ситуацію в столиці відреагували і в регіонах. Херсонські активісти також не змогли залишитися осторонь. Серед перших учасників херсонського майдану був і херсонець Олександр Кобець. Разом з очільником області Юрієм Гусєвим вони сьогодні згадали про тогочасні події.

«Тоді я був 19-річним студентом історичного факультету одного із херсонських вишів. Ми з товаришами приєднались до акції на площі Свободи у Херсоні. Хотіли лише одного – підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Ми тоді відчували надзвичайне піднесення і відповідальність за майбутнє нашої країни», – розповів Олександр.

Як зазначив Юрій Гусєв, 21 листопада він також став свідком і безпосереднім учасником початку Революції Гідності, але перебував в цей момент на Майдані Незалежності у Києві.

«Ми тоді ще навіть не уявляли, наскільки історичним стане цей день і наскільки масштабною буде ця подія. Революція Гідності – це прояв волі українського народу. Сьогодні ж ми робимо все для того, аби цінності, за які тоді боролися, реалізовувалися у вигляді конкретних справ для розвитку нашої області і країни», – наголосив очільник області.

Юрій Гусєв також нагородив Олександра Кобця грамотою голови облдержадміністрації за активну громадянську позицію, відданість ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей, високий патріотизм і з нагоди Дня Гідності і Свободи.