Очільник Херсонщини представив громаді новопризначену голову Бериславської РДА

Сьогодні, 4 червня, голова Херсонської ОДА Сергій Козир під час візиту до Бериславського району представив новопризначену голову РДА жителям громади.

Своїм розпорядженням від 27 травня Президент України Володимир Зеленський призначив головою Бериславської райдержадміністрації Ольгу Сидоренко, повідомляє прес-служба облдержадміністраації.

Очільник Херсонщини підкреслив, що головними завданнями для новопризначеної голови райдержадміністрації є підтримка агропромислового комплексу, розвиток інфраструктури й освіти району та створення комфортних умов життя для кожного жителя Бериславської громади.

Ольга Сидоренко запевнила: «Я маю розуміння того, які ми маємо завдання і яким чином будемо їх вирішувати з Бериславською РДА. Тож готові спільно працювати для розвитку району».

Довідково:

Сидоренко Ольга Людвігівна народилася 16 вересня 1969 року у м. Волноваха Донецької області. Закінчила Волгоградський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Фізична культура і спорт» та Донецький національний технічний університет за спеціальністю  «Державна служба». Трудову діяльність розпочала у 1990 році з посади інструктора з лікувальної фізичної культури Волноваської ЦРЛ. Стаж державної служби становить 19 років 6 місяців.