Очільник Херсонщини провів робочу нараду на будівельному майданчику “Н2О Нова Каховка”

Вчора, 18 червня, у Новій Каховці відбулась виїзна нарада з нагоди початку будівництва Центру олімпійських видів спорту “Н2О Нова Каховка”.

Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Новокаховський міський голова Володимир Коваленко разом з головою Херсонської обласної державної адміністрації Сергієм Козирем та його заступником Едуардом Науменком приїхали на будівельний майданчик майбутнього комплексу “Н2О Нова Каховка” з метою оглянути роботи, які були проведені на одному з пріоритетних об’єктів
програми президента України “Велике будівництво”.

Голова Херсонської ОДА Сергій Козир та очільник Нової Каховки Володимир Коваленко були неприємно вражені кволістю робіт, які підрядна компанія ТОВ “Абсолют-Клімат” встигла провести за більш ніж тиждень з моменту об’яви підрядником початку будівництва.

Сергій Козир зазначив, що подібні об’єкти в рамках програми президента України “Велике будівництво” зводяться на всій території Україні, і є приклади блискучої та оперативної роботи справжніх професіоналів будівельної справи, до яких, на жаль, ТОВ “Абсолют-Клімат” поки що віднести неможливо.

З керівником будівельного процесу тривала довга і тяжка розмова, в результаті якої було вирішено повернутися на будівельний майданчик наступного тижня та оглянути як просунулися роботи за відведений підряднику період.

Також заступник голови Херсонської ОДА Едуард Науменко разом з міським головою Володимиром Колаленком відвідали ще один об’єкт з переліку програми президента України “Велике будівництво”- Новокаховський ЦНАП. Там роботи тривають згідно графіку. Закінчення робіт планується до 30 річниці Незалежності України.