Очільник Херсонщини тримає під особистим контролем хід вакцинації освітян від COVID-19

Стан вакцинації освітян від COVID-19 в області стало одним із питань порядку денного селекторної наради, що відбулася вчора, 9 серпня, під головуванням очільника Херсонщини Сергія Козиря. 

Однією з важливих новацій стають правила роботи закладів освіти в умовах карантину. У разі  потрапляння області в жовту, помаранчеву чи червону зону, задля роботи школи потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу. Ця вимога унормована розпорядженням Кабінету Міністрів України, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

На важливості вакцинації освітян наголосив і голова облдержадміністрації Сергій Козир.

Очільник області зазначив, що ситуацію тримає під контролем особисто. Щеплення педагогічних працівників перебуває у активній фазі з часу проведення зовнішнього незалежного оцінювання, та, на жаль, не має позитивних результатів, які б забезпечили діяльність закладів освіти за очною формою.

Наразі лише 28 шкіл зможуть навчати дітей за партами: 4 – у Нижньосірогозькій громаді, 3 – у Каланчацькій, по 2 – у Мирненській, Асканія-Нова, Великоолександрівській, Тавричанській, по 1 – у Музиківській, Долматівській, Бехтерській, Верхньорогачицькій, Голопристанській, Херсонській, Горностаївській, Великолепетиській, Скадовській, Милівській, Костянтинівській громадах.