Очільник Херсонщини відвідав об’єкти “Великого будівництва” у Новій Каховці та Таврійську

Вчора, 31 серпня, Сергій Козир разом з Новокаховським міським головою Володимиром Коваленком, відвідали об’єкти, побудовані в рамках реалізації програми Президента України “Велике будівництво”, які знаходяться на території Новокаховської та Таврійської громад.

Також їх супроводжували голова Каховської районної державної адміністрації Наталя Стаднік, голова Каховської районної ради Валерії Брусенський, Таврійський міський голова Микола Різак та Каховський міський голова Віталій Немерць. Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

В Новій Каховці очільник ОДА разом з міський головою Володимиром Коваленком перевірив стан робіт на будівництві Центру олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка», а також побував у будівлі центру надання адміністративних послуг, спорудження якої вже завершено, і наразі тривають роботи зі встановлення необхідного обладнання та підготовки ЦНАПу до прийому громадян.

Слід зазначити, що послугами сучасного Новокаховського ЦНАПу вже зовсім скоро зможуть скористатися понад 70 000 жителів Новокаховської громади та інших наближених населених пунктів. Щодня центр надання адмінпослуг зможе приймати до 140-150 відвідувачів.

Також в рамках візиту голови Херсонської ОДА відбулося відкриття мосту через Північно-Кримський канал.

Очільник області зазначив, 111-метровий міст справді важливий стратегічний об’єкт, який не ремонтували всі 60 років його існування. І лише завдяки програмі Президента «Велике будівництво» об’єкт вдалося відновити та осучаснити.

На завершення візиту Сергій Козир оглянув сучасний та комфортний комплекс спортивних майданчиків, побудований для жителів Таврійської громади та перевірив якість виконаних будівельних робіт.