Очільник Херсонщини взяв участь у Міжнародному форумі «Ефективна промисловість для обороноздатності»

Уроки війни для безпеки України та регіону, що і як виробляти в умовах існуючих загроз, перспективи розвитку високоточного озброєння в Україні – про ці та інші, не менш актуальні теми, говорили під час Міжнародного форуму «Ефективна промисловість для обороноздатності», що відкрився в Одесі.

Організували захід Львівський безпековий форум і Державний концерн «Укроборонпром», повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Першим привітав учасників форуму  генеральний директор  концерну Юрій Гусєв, який зачитав вітальний лист від Президента детально зупинився на головній меті заходу:
«Насправді технології і обороно промисловий комплекс – це про майбутнє. Тож, під час форуму ми будемо говорити про те, як змінюється зброя, про виклики під час гібридної війни, зокрема війни, яку з 2014 року ведуть проти України окупанти. І усвідомлюємо, що нові інвестиції  в нові технології, співпрацю із стратегічними партнерами – є фундаментом майбутніх перемог. Я переконаний, що знайдемо вірні та  якісні рішення».

Форум «Ефективна промисловість для обороноздатності»  став  майданчиком для першої публічної дискусії про виклики та спроможності оборонної промисловості України. Участь у заході взяли українські та міжнародні експерти, представники Уряду, Збройних сил, державні та приватні виробники озброєння. Серед запрошених і голова Херсонської облдержадміністрації Сергій Козир.

Очільник Херсонщини розповів про пріоритетні кроки у питаннях обороноздатності та перспективи співпраці з Державним концерном  «Укроборонпром»:
«Безпекове питання для Херсонщини, як прикордонної області із окупованим Кримом – одне із пріоритетних. Адже ми розуміємо  його важливість і робимо чимало кроків для того, аби жителі області відчували себе захищеними. У період здійснення агресії  Росії на території Херсонської області сформовані військові полігони – загальновійськовий полігон Збройних Сил України та Державний випробувальний полігон «Ягорлик». Весь цей час облдержадміністрацією, іншими органами місцевої влади надавалася вся можлива допомога у забезпеченні їх функціонування, проведення бойових стрільб та випробувань новітньої ракетної техніки. Як пріоритетними напрямками вважаємо співпрацю з Укроборонпромом  щодо залучення  заводу «Палада» для виготовлення елементів інженерного обладнання, а також залучення сучасних технологій підприємств концерну для побудови модульних містечок для потреб військових підрозділів. Херсонщина завжди готова і відкрита  до співпраці».

Форум «Ефективна промисловість для обороноздатності»  буде тривати два дні. У суботу його відкриє заступник Помічника Генерального Секретаря НАТО з питань оборонних інвестицій Гордон Скіп Дейвіс.

Міжнародний  форум «Ефективна промисловість для обороноздатності» проходить  за підтримки НАТО, Трасту Чорного моря, Німецького фонду Маршалла, Фонду Ганса Зайделя в Україні, а також за сприяння Одеської облдержадміністрації та ДУ «Одеська Політехніка».