Очільник Новокаховської громади поставив підлеглим конкретні завдання на поточний період

Вчора, 10 січня, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко провів щотижневу апаратну нараду, на якій разом зі своїми заступниками, керівниками відділів та структурних підрозділів виконавчого комітету, старостами старостинських округів та начальниками комунальних підприємств були окреслені найактуальніші питання життєдіяльності громади та поставлені конкретні завдання щодо вирішення існуючих проблем.

Про це редакції Online НК  повідомила прес-секретар Новокаховського міськвиконкому Ірина Дахновська.

Міський голова дав доручення забезпечити відновлення руху додаткових автобусів на приміських маршрутах. Він наголосив на тому, що жителі Нових Лагерів, Піщаного та Обривок мають бути сповіщені про зміни графіку руху автобусів, або в разі поломки транспорту. В свою чергу спеціалісти УПСЗН та керівництво КП “Автоцентр” мають надати пропозиції щодо обліку пільгових категорій пасажирів.

Володимир Коваленко підняв питання неконтрольованого росту вартості перевезень міськими службами таксі на час новорічних свят. Міський голова переконаний, що влада має співпрацювати з представниками цього бізнесу не тільки в плані погодження цін на перевезення, а й, насамперед, контролювати питання легального працевлаштування працівників служб таксі.

В блоці питань, присвячених медичному обслуговуванню громадян, торкнулися, зокрема, вирішення проблеми опалення в амбулаторії селища Козацького. Також міський голова доручив вирішити питання щодо видатків на утримання та проведення поточних ремонтів ФАПів, розташованих на території старостинських округів через головного розпорядника коштів управління комунального майна, інфраструктури старостинських округів.
В свою чергу керівництво Центральної міської лікарні має надати пропозиції стосовно роботи відділень, діяльність яких не підпадає під протокол НСЗУ.

Заборгованість мешканців новокаховських гуртожитків за комунальні послуги – величезна проблема: борги не тільки не зменшуються, а й накопичуються, особливо в зимовий період. Директору КП “Новокаховський гуртожиток” Андрію Калиті було дано доручення посилити роботу з мешканцями гуртожитків, у яких числяться великі борги за житлово-комунальні послуги та через ЗМІ інформувати населення про ці проблеми.

Наведення ладу в населенных пунктах громади – завжди актуальне питання. Так, керівникам відповідних комунальних підприємств було доручено організувати роботи щодо прибирання внутрішньоквартальних територій. Відділ архітектури має підготувати пропозиції остаточного варіанту ескізного проєкту реконструкції парку Слави в Центральній Основі. Також міський голова наголосив на необхідності поновлення проведення засідань архітектурно-містобудівної ради.