Голови ОСББ та ЖБК Нової Каховки повинні надати до УПСЗН акти обстеження внутрішньобудинкових електромереж

Новокаховське УПСЗН запрошує голів ОСББ та ЖБК надати акти обстеження стану внутрішньобудинкових електромереж.

Про це редакції Online НК повідомили у відділі призначення житлових субсидій  управління праці та соцзахисту територіаьної громади.

З жовтня 2021р. в Україні та Новій Каховці розпочнеться призначення житлових субсидій на опалювальний сезон.

Відповідно до вимог п.8 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від  21.10.1995р. №848, якщо в установленому порядку здійснено відключення споживачів від централізованого опалення (теплопостачання) і громадяни для обігріву приміщень використовують побутові електроприлади, для розрахунку розміру житлових субсидій в опалювальний сезон застосовуються соціальні нормативи на комунальну послугу з постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення.

Зазначені розрахунки здійснюються на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства та акта обстеження стану зовнішньо- і внутрішньобудинкових електромереж щодо їх відповідності вимогам нормативно-правових актів, що проведені організаціями, які здійснюють обслуговування таких мереж.

Для забезпечення своєчасного призначення  житлової субсидії на опалювальний сезон 2021-2022 рр. малозабезпеченим мешканцям Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади просимо ОСББ терміново надади до УПСЗН акти обстеження стану внутрішньобудинкових електромереж щодо їх відповідності вимогам нормативно-правових актів.

За відсутності актів обстеження електромереж, мешканцям таких будинків не буде призначено субсидію на опалення житла побутовими електроприладами.

У разі виникнення  додаткових питань звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення (вул.Історична, 18, м.Нова Каховка),  тел.(05549) 5-48-55, (095) 674-64-47.