У Новій Каховці почала працювати приймальня нардепа Сергія Козиря

Вчора, 6 грудня, у Новій Каховці почала роботу приймальня нещодавно обраного народного депутата Верховної Ради від Херсонщини Сергія Козиря. В перший день роботи було прийнято 20 звернень від громадян. 

Приймальня працюватиме в будівлі міськвиконкому кожного вівторка з 12 до 14 години. Про це Сергій Козир повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

“Проблеми, які турбують жителів 184 округу, здебільше, мають соціальний характер. Але є і таке, на якому хочеться зупинитись окремо.
До мене, як до народного депутата України, звернулась голова житлово-будівельного кооперативу № 19 в м. Нова Каховка, яка повідомила про можливі неправомірні дії з боку інспекторів АТ “Херсонобленерго” при здійснені перевірки дотримання Правил роздрібного ринку електричної енергії в будинку № 6 по вул. Букіна, та, як наслідок, незаконного нарахування штрафних санкцій за результатами вказаних перевірок.
Як вбачається зі звернення, працівниками АТ “Херсонобленерго” 11 жовтня 2021 року проведено перевірку дотримання Правил роздрібного ринку електричної енергії у вказаному будинку, за результатами яких було складено акти про порушення правил користування електромережею. При цьому, інспекторами АТ “Херсонобленерго” внесено до офіційних документів – актів перевірок завідомо неправдиві відомості щодо нібито виявлених порушень правил користування електромережами. Це стало підставою до неправомірного нарахування енергорозподільчою компанією відносно ЖБК штрафних санкцій в сумі 90 тис. грн.
Мною вже складено депутатське звернення на голову Правління АТ «Херсонобленерго» з проханням розглянути звернення голови правління ЖБК №19, здійснити перевірку викладених фактів можливих неправомірних дій з боку інспекторів АТ “Херсонобленерго”, посприяти у вирішенні вказаного питання. Адже, якщо беззаконня було допущено, це порушує права мешканців будинку.
Питання тримаю на постійному контролі!”, – повідомив народний обранець.