Олег Тарабака: “Влада виконала всі взяті на себе зобов’язання по відновленню згорівшого даху багатоповерхівки”

Новокаховська міська рада надала другу частку грошей на ремонт згорілого даху п′ятиповерхівки, що на вулиці Букіна, 20. Вогонь знищив увесь дах будинку – це понад 2 тисячі кв. метрів, повідомляє suspilne.media.

Першу частку, яку надали одразу після пожежі, витратили на прибирання і вивезення сміття. Друга, 1 млн. 319 тисяч гривень – піде на закупівлю матеріалів і ремонт, говорить заступник новокаховського міського голови Олег Тарабака:

“На ТЕБ та НС ми визначили, що це ситуація місцевого рівня і на той же комісії виділили з резервного фонду 2 млн 350 тисяч гривень. Це вся сума, що була у проєктній документації. Ці кошти через МНС виділили для ОСББ. На сьогоднішній день з головою ОСББ і підрядною організацією підписаний договір”.

Тоді вигоріло 4 квартири і ще 10 – частково пошкоджені. Ремонт у своїх кімнатах, говорить заступник новокаховського міського голови, мешканці роблять власним коштом. Проте, додає чоловік, деякі підприємці і депутати допомогли людям замінити вікна у квартирах і під′їзді:

“Не має законних підстав на сьогоднішній день їм виділять кошти. Це ОСББ, а згідно із законодавством, ми не мали виділяти кошти на дах. Ну ми пішли на це. Ми розуміємо, що дах дуже великий десь 2 тисячі кв.метрів, а у людей не має таких коштів. А далі, якщо будуть ще якісь кошти, ми будемо по кожному окремо дивитися”, – говорить заступник новокаховського міського голови Олег Тарабака.

Ольга Ляшенко, Владислав Купрєєв.