Оновлену кімнату З.П.Видригана в музеї селища Козацьке відвідала його донька Людмила Захарівна

Музей історії селища Козацьке, що у Новокаховській ОТГ Херсонщини, в якому окрема кімната присвячена видатним землякам – родині Видриган, днями відвідала донька генерала Захарія Петровича Видригана – Людмила Видриган разом із своїм племінником Дмитром.

Про це редакції Online НК повідомила керівник відділу культури і туризму територіальної громади Наталія Зарудна.

Влітку 2021 року працівниками відділу культури і туризму Новокаховської міської ради була проведена робота з переоснащення та переосмислення концепції експозицій у музейній кімнаті генерала Захарія Петровича Видригана. Зокрема, відбувся ремонт стендів, оновлено їх текстову та фотографічну частини, які розміщені у хронологічному та тематичному порядку, замінено освітлення експозицій та приміщення загалом, розміщено великий банер, присвячений родині Видриган.

4 жовтня 2021 року до музею завітала донька Захарія Петровича – Людмила Видриган разом із своїм племінником Дмитром. Поважні гості оглянули оновлену музейну кімнату, обговорили з представниками відділу культури і туризму подальші плани та напрацювання.

Людмила Захарівна подарувала музею велику бібліотеку свого батька, а працівникам відділу власноруч зв’язані вироби.

Після оглядин гості побували на екскурсії у Виноробному господарстві Князя П.М.Трубецького, де відвідали знамениті князівські винні погреби. До речі, Захарій Петрович у 1949-1951 роках був директором цього підприємства, яке тоді мало назву Винрадгосп імені Леніна.

Разом із Людмилою Захарівною вдалося віднайти дім, де вона народилася, сьогодні в ньому будинок винороба Шато Князя Трубецького. Це було справжньою несподіванкою як для нашої гості, так і представників відділу.

Відвідання пройшли у дружній атмосфері єднання з минулим, присутні домовилися про продовження співпраці у розбудові музею історії селища Козацьке.