Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Херсонщині

Станом на 17 жовтня у Херсонській області 1085 осіб перебувають на самоізоляції вдома під наглядом медичних працівників, а 170 – на лікуванні в закладах охорони здоров’я.

Про це повідомив директор Департаменту здоров’я обласної державної адміністрації Володимир Короленко під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, пише Online Нова Каховка.

Він зазначив, що серед хворих 11 осіб легкого ступеня важкості, 137 – середнього ступеня важкості та 22 – важкого ступеня (15 осіб отримують кисень, 7 – підключені до ШВЛ).

Усього в області для надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19 визначено 10 закладів охорони здоров’я першої хвилі, де розгорнуто 499 ліжок.

Загальний відсоток ліжок, зайнятих хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19, в
області становить 34,06%.

Комісія зобов’язала Департамент здоров’я обласної державної адміністрації разом з районними державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування до 30 жовтня 2020 року забезпечити підведення до вже виділених ліжок для лікування хворих на COVID-19 кисневої підтримки на рівні не менше 80 відсотків загальної кількості виділених ліжок.