У Новій Каховці за тиждень на СОVІD-19 захворіло 47 осіб

Станом на ранок понеділка 23 листопада у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходяться 24 хворих на СОVІD-19 та 79 – на пневмонію. За вихідні, 21 і 22 листопада, хворі на СОVІD-19 до лікарні не поступали.

Про це редакції Оnlіnе НК повідомила заступник головного лікаря Олена Василенко.

За інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської обласної адміністрації, впродовж минулого тижня, 16-22 листопада, серед населення Нової Каховки лабораторно підтверджено 47 захворювань на СОVІD-19 та 4 летальні випадки.

У порівнянні з позаминулим тижнем, 9-15 листопада, кількість нових виявлених хворих зменшилась з 72 до 47, але кількість летальних випадків залишилась без змін – 4.

Як повідомила головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Нова Каховка» Зоріна Зінченко, на ранок 23 листопада у Центрі обліковується 247 хворих на СОVІD-19, які лікуються вдома під постійним контролем лікарів Центру. Також 112 людей знаходяться на самоізоляції як контактні особи.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!