Оперативна інформація щодо ситуації із захворюваністю на COVID-19 та пневмонію в Новокаховській ЦМЛ

Станом на 9 липня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 12 хворих на СОVІD-19 та 18 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 1 новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 14 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 1 – у мешканця Новокаховської громади.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, за минулу добу до інфекційного відділення з діагнозом коронавірус госпіталізовано 60-річного мешканця села Корсунка, стан хворого середньої важкості. Також до тервпевтичного відділення госпіталізовано шість хворих на пневмонію.

За добу четверо хворих на COVID-19 побороли недугу і виписались з лікарні. Таким чином кількість хворих на коронавірус у лікарні зменшилась, але виросла кількість хворих на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1018 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 9 липня на обліку перебуває 3 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1015 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Ми нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – це основні попереджувальні заходи, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!