Оперативна ситуація із захворюваністю на COVID-19 у Новокаховській ОТГ

Станом на 21 квітня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 44 хворих на СОVІD-19 та 26 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 8 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 171 новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19, з них 8 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан хворих задовільний, шестеро з них перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. Вчора із терапевтичного до інфекційного відділення переведено двох хворих на пневмонію, у яких тест показав інфікування на COVID-19. Це: 60-річний мешканець Дніпрян та 25-річний житель Нової Каховки. Стан хворих середньої важкості.

Також за добу дев’ять хворих на COVID-19 побороли недугу і виписалися з лікарні, а ще одужали 3 особи, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 799 безсимптомних хворих на СОVІD-19 та 82 контактних з хворими на самоізоляції. Станом на 21 квітня з обліку знято 738 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!