Оперативна ситуація із захворюваністю на COVID-19 у Новокаховській ОТГ

Станом на 6 травня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 47 хворих на СОVІD-19 та 21 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 1 новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 125 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 1 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворого задовільний, він перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. Вчора до інфекційного відділення із захворюванням на коронавірус поступила 45-річна мешканка Асканії-Нова. Стан хворої середньої важкості. До терапевтичного відділення госпіталізовано п’ять хворих на пневмонію.

Також за добу троє хворих на COVID-19 побороли недугу і виписалися з лікарні, а ще одужали шість осіб, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 904 безсимптомних хворих на СОVІD-19 та 86 контактних з хворими на самоізоляції. Станом на 6 травня з обліку знято 834 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!