Оперативна ситуація із захворюваністю на COVID-19 у Новокаховській ОТГ

Станом на 8 травня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 45 хворих на СОVІD-19 та 17 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 7 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 229 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 7 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворих задовільний, троє з них перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. Вчора до інфекційного відділення із захворюванням на коронавірус поступила 54-річна мешканка Веселого та три жителя Нової Каховки: 58-річний чоловік і дві жінки 55-ти та 70-ти років. Окрім них із захворюванням на коронавірус госпіталізовано 48-річного мешканця Таврійська. До терапевтичного відділення госпіталізовано чотирьох осіб хворих на пневмонію.

Також за добу одинадцять хворих на COVID-19 побороли недугу і виписалися з лікарні, а ще одужали шість осіб, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 907 безсимптомних хворих на СОVІD-19 та 84 контактних з хворими на самоізоляції. Станом на 8 травня з обліку знято 836 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!