Осіб пільгових категорій Новокаховської ОТГ запрошують на безкоштовне навчання до університету

Мешканців Новокаховської ОТГ, які мають пільги (учасники бойових дій, учасники Революції Гідності, ветерани війни, особи з інвалідністю, діти-сироти, діти учасників бойових дій, діти ветеранів війни, діти учасників Революції Гідності, тощо) запрошують на безкоштовне навчання у ПВНЗ «Медико-Природничий Університет» (м.Миколаїв).

Про це редакції Online НК повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення територіальної громади.

Навчання проводиться за спеціальностями: – медсестринство (вища освіта – бакалавр, кваліфікація – бакалавр медсестринства); – психологія (вища освіта – бакалавр, кваліфікація – бакалавр з психології).

Вступна кампанія триває з 4 жовтня до 23 листопада! – За наявності атестата про здобуття повної середньої освіти – вступ на 1 курс (строк 4 роки).

За наявності диплому молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра з будь-якої спеціальності – вступ на 3 курс (строк навчання 1,5 роки). Вступ без ЗНО за внутрішнім іспитом!

Після закінчення навчання здобувачі освіти отримують диплом бакалавра державного зразка МОН України.

Форма навчання (медсестринство): – денна (Ср-Нд); – вечірня (лекції в Zoom, Сб-Нд – приїздити 1 раз на тиждень – для студентів м. Миколаєва та області); – змішана (лекції в Zoom, приїздити 1 раз на місяць – для студентів інших міст та областей України). Форма навчання (психологія): – денна; – заочна.

За більш детальною інформацією звертайтеся до приймальної комісії університету. Адреса: м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 43а. Телефони: (0512) 58-71-56, 093-608-62-97, 096-305-05-96, 095-443-67-79.