Особам з особливими освітніми потребами пропонують розширення можливостей для здобуття вищої освіти

Університет «КРОК» впроваджує проект «Дистанційна освіта для людей з інвалідністю», метою якого є розширення можливостей для здобуття вищої освіти людьми з особливими освітніми потребами. Проект розрахований на можливість навчатися в режимі віддаленого доступу людям з обмеженою мобільністю та особливими освітніми потребами.

Про це редакції Online НК  повідомили в Управлінні праці та соціального захисту населення Новокаховської громади Херсонщини.

Університет «КРОК» надає змогу студентам дистанційної форми навчання отримати державний диплом за ступенем бакалавр, магістр. У першу чергу, цей проект спрямований на усунення географічних, економічних і психологічних перешкод на шляху здобуття вищої освіти, розширення її доступності. Університет «КРОК» надає наступні можливості студентам з особи з інвалідністю в навчальному періоді, що передбачає оперативне реагування інвалідністю дистанційної форми навчання:

  • супровід служби підтримки на виникнення у студента будь-яких питань, пов’язаних із навчанням;
  • гнучка система оплати, допомога в оформленні необхідних документів для подання до місцевого / обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів України з метою відшкодування вартості навчання особі з інвалідністю.

Освітній процес відбувається:

– за допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних технологій;
– за індивідуальним розкладом;
– у зручний для студентів час;
– у зручному місці (потреби відвідувати Університет на лекційні та практичні заняття немає).

Адреса центру дистанційного навчання: кабінет 325, вул. Табірна, 30-32, Київ
Мобільний (Viber):097-767-76-59 Костянтин Галак (помічник ректора з питань соціальних комунікацій) Електронна адреса: galakki@krok.edu.ua, Сайт: https://www.krok.edu.ua

За більш детальною інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради за адресою: м. Нова Каховка, вул. Історична,18, каб. №19, тел.(05549)43348.