Майбутніх освітян Херсонщини привітали з прийдешнім святом

Комунальний вищий навчальний заклад “Бериславський педагогічний коледж імені В.Ф.Беньковського” Херсонської обласної ради – це храм науки, де акцент у навчальній, методичній і виховній роботі ставиться на інтелектуальний розвиток майбутнього педагога, вихователя, на випуск конкурентноспроможних спеціалістів.

Вчитель є посередником між людьми і високими сферами науки і мистецтва. Саме так вважає керівник сільськогосподарського підприємства «Злато Таврії», кандидат в депутати на проміжних виборах по 184 округу від політичної партії «Європейська Солідарність» Ігор Йосипенко, який вчора завітав до майбутніх освітян, аби привітати їх з прийдешнім святом – Днем учителя. Про це повідомляє Online НК з посиланням на сторінку Ігоря Йосипенка у Фейсбук.

“Студенти Бериславського педагогічного коледжу – надзвичайно талановиті та позитивні! Вони – наше майбутнє.
Незабаром в школах вони виховуватимуть і вчитимуть наших діточок, формуючи їх світогляд та спрямовуючи їх у доросле життя. Бо кожен з нас пам’ятає свого Першого Вчителя.
Сьогодні на їх обличчях усмішки, шалена енергетика вирує на святі, бо тут навчається лише талановита молодь, яка впевнено дивиться у завтрашній день.
3 Днем вчителя!
УКРАЇНЦІ ПЕРЕМОЖУТЬ!” – пише кандидат в народні депутати.