Окружна виборча комісія у 184 окрузі Херсонщини утворила 188 дільничних виборчих комісій (списки)

Для проведення голосування на проміжних виборах народного депутата по округу №184 окружна виборча комісія своїм рішенням від 15 жовтня 2021 року №13 утворила 188 дільничних виборчих комісій.

Сайт Оnline НК пропонує читачам ознайомитись зі складом комісій за посиланням:

 Загальна кількість членів дільничних виборчих комісій – 2176, з них 712 – включено за поданням голови ОВК.

Найбільше членів комісії подала фракція ВО”Батьківщина” – 188. Таку ж кількість подано і від кандидата у нардепи Геннадія Лагути (Партія Ігоря Колихаєва “Нам тут жити”). Їхні представники будуть у кожній дільниці на окрузі.

Трохи менше, по 186 членів у кандидата у нардепи Сергія Козира, фракції “Слуга народу” та кандидатки від партії “Миколаївці” Тетяни Лазарєвої. У фракції “Європейська солідарність” – 185 членів.

Кандидат Сергій Матвійчук від “Команди Симчишина” подав 182 члени. Кандидатка Катерина Одарченко – представниця “Національної платформи”) має 134 члени комісії. Найменше у кандидатів Ігоря Токовенка (“Народовладдя”)  – 20 та Максима Негрова (Європейська партія України) – 9.

Також окружна комісія розподілила керівні посади. Найбільше голів, заступників та секретарів отримали фракція ВО “Батьківщина” та кандидат Геннадій Лагута – по 73, Тетяна Лазарєва – 72, фракції “Європейська солідарність” і “Слуга народу”, а також Сергій Козир – по 71. Сергій Матвійчук отримав 69 керівних посад, а Катерина Одарченко – 51. Найменше отримали Ігор Токовенко – 7 та Максим Негров – 3.

Під час формування дільничних виборчих комісій ОВК виявила 7 кандидатур, які подані одночасно двома суб’єктами подання.