У Новокаховській ОТГ з’явилась нова туристична локація – Палац князя Трубецького (відео)

Відділом культури і туризму Новокаховської міської ради Херсонщини  засновано промоційно-інформаційний проект «Нова Каховка туристична», в рамках якого проводиться інформаційна кампанія про визначні туристичні локації та об’єкти Новокаховської ОТГ, якими громада може пишатися та приваблювати туристів. 

В першій публікації сайту Online НК, розповідалось про Башту Вітовта у селищі Веселому Новокаховської ОТГ. Друга – присвячена розповіді про палац князя П.М.Трубецького у селищі Козацькому.

Читайте також: У Новій Каховці започаткували новий проект з популяризації нових принад громади

Замки, палаци, фортеці… Скільки їх розкидано на просторах України, скільки таємниць ховають їх похмурі стіни, скільки людських доль тісно пов’язано з ними. Якщо на Західній чи в Центральній Україні подібна будівля не в диковинку, то на Півдні – велика рідкість.

Нажаль більшість із них, на відмінну від своїх колег по архітектурі на Заході, окрім того, що знаходяться в напівзруйнованому стані, є малодослідженими.

Одним із таких замків є Палац Князя П.М. Трубецького, розташований в смт. Козацьке Новокаховської ОТГ.

З метою промоції туристичної привабливості та історичної унікальності цієї дивовижної будови Відділом культури і туризму Новокаховської міської ради в рамках промоційного проекту «Нова Каховка туристична» був створений відео-ролик «Палац Князя П.М.Трубецького», який пропонується до перегляду читачам.