Два роки назад, 21 жовтня 2018 року, після важкої хвороби пішла з життя щира, доброзичлива, ініціативна, відкрита, людяна, життєрадісна і відповідальна жінка, любляча і турботлива мама, талановитий керівник КП «Міський кінотеатр «Юність»

Галина Анатоліївна ГІРНА

Їй було лише 48 років. Дванадцять з них вона очолювала КП «Міський кінотеатр «Юність», Оберігала і розвивала його, зробила сучасним закладом, який із задоволенням відвідували мешканці міста. Була ініціатором багатьох важливих акцій, міських заходів, учасницею знакових міських подій. Галина Анатоліївна намагалася втілювати в життя свої цікаві проекти, щоб Нова Каховка ставала більш чарівною і затишною. Саме їй належала ідея відкриття кольорового фонтану біля кінотеатру «Юність», встановлення лавочок, які були з любов’ю розфарбовані у неймовірні соковиті кольори. Вона захоплювалася квітами, тож засадила всю вільну територію навколо кінотеатру розкішними кущами троянд. І разом з колективом ретельно доглядала за ними.

Галина Анатоліївна любила українську пісню, і була вірним другом чудового вокального колективу «Біла акація». Разом вони побували на багатьох фестивалях і конкурсах. І завжди Галина Анатоліївна всім серцем вболівала за своїх талановитих дівчат, які чудово співають. Мабуть завдяки такій підтримці «Біла акація» щоразу отримувала нагороди і визнання на сценах всіх рівнів.

Минає час, а Галину Анатоліївну Гірну все частіше згадують ті, хто її добре знав, поважав і любив. Адже вона володіла талантом об’єднувати людей  і навколо важливої справи,  і  для гарного свята. Її душевне тепло, щирість, людяність, доброзичливість підкорювали серця людей. Тому в неї було багато друзів і однодумців, які нині дуже за нею сумують.

Особлива частина її життя – її син Богдан, якого вона дуже любила, про нього піклувалася, як могла піклуватися найкраща мати. Саме йому вона віддавала найтепліші, найщиріші почуття з глибини свого щедрого серця.

В день пам’яті Галини Анатоліївни Гірної згадайте про неї, вшануйте її пам’ять світлим спогадом, добрим словом. Запаліть свічу, яка заспокоїть її душу. Щирі співчуття рідним та близьким. Світла пам’ять!

Міський голова Володимир КОВАЛЕНКО, міська рада,

виконавчий комітет, керівники комунальних підприємств,

громадських організацій, численні друзі.