Партія «Слуга Народу» підтримає Ігоря Колихаєва в другому турі виборів мера Херсона

Партія «Слуга Народу» підтримає кандидата на посаду мера Херсона, самовисуванця Ігоря Колихаєва у другому турі місцевих виборів. Нагадаємо: у першому турі від «Слуги Народу» на посаду мера балотувався ректор Херсонського державного аграрно-економічного університету Юрій Кирилов. Він не пройшов до другого туру, але це не означає, що наша партія залишиться байдужою до розвитку південного міста.

«Для політики пан Колихаєв – нова людина. Але на його рахунку – реальні результати та справи, що свідчать про гідність та фаховість цієї людини. Ми віримо, що він зможе налагодити ефективну модель управління Херсоном, а саме місто зробити сучасним та комфортним для людей», – зазначив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

Для партії «Слуга Народу» стрімкий розвиток та повноцінне відродження Херсона – безсумнівний пріоритет. Місто має потенціал для того, щоб стати справжньою перлиною півдня – залишилося тільки обрати людей, які зможуть його реалізувати.

Тож чекаємо херсонців на виборчих дільницях вже цієї неділі, 15 листопада. Голосуючи за Ігоря Колихаєва, ви підтримуєте розвиток рідного міста.